ПРАЦЮЄМО ОПТОМ ТА ВРОЗДРІБ
С 9-00 до 17-00
Сб, Нд - вихідний
м. Київ. Шосе Харківське 18

Investor Presentation

Компанія "VALERI-TEX" є першим серед manufacturers children's knitwear in Ukraine. We work in the field of production since 1998 and offer a wide assortment, made of natural, high-quality and safe materials, high quality knitwear with the sign "Safe for the child"

Досвідченими професіоналами - дизайнерами, дизайнерами і технологами - невпинно керують новими тенденціями світового світу з малюків, і досконало вивчають величезні творчі ідеї.

Annually releases дві seasonal collections з children's clothes "Spring-Summer" and "Autumn-Winter", кожен з яких поєднується з домашніх квітів і нових моделей.

Забезпечувана якість виробів - як у виробництві, так і в виготовленні преміумних фабрик і робіт. Всі колекції під нескінченними стадіями якості управління і існують в їхній власній фабрикі, розроблені з останнім технологічним обладнанням іноземних компаній, здатні виготовляти високу якість джурсів, які були оновлені і закуплені в 2015.

Вони мають бути визнані державним комітетом для стандартизації і метрології України, а також мають гігієнічну згоду штату експертизи. Компанія має здійснити міжнародну quality management system ISO 9001: 2008. Certificate UA 10114.С.026-19

Valerie-Tex Ltd., обмежена надійність фірми, приналежності до бавовни, розрізання, ювелірних виробів і покупок, магазину для спекуляції виконаних покупок і бризок, garages, і 7 автомобілів. Всі premises мають територію про 3500 квадратних метрів, що розташовані на територіальній платформі 0.98 hectares і є приватно володіють Sharifulin Vladimir Fedorovich.

Shvatsky and finishing and finishing workshop - має план за 330м2. Середземномор'я і розпорядження і проведення магазинів workshop 38 людей (seamstresses 22 людей, brigadier-1, quality controllers - 4, loader-1, debugging equipment-1 packer-7 and ironingers- 2. In garment shop - 50 0 для unit of equipment: 25 - overlock, flat-blade machine - 3, button machine - 2, universal shuttle machine - 7, loop - 2, croquet - 1, peak - 1, rubber adjustment - 1 , sewing bakey - 1, a rudder - 1, bay with roller - 1, rivet-1, knuckles - 1, rask Lady - 1, Special Vehicles - 2

Підготовка workshops - зробити - 150м2, робота 4 cuters на електричні цукерки і електричні кульки, 1 робітник на машині для різання bayonet canvas, 2 людей - cuters, 1 persona stock cutter, 1 persona on stamping machine for manufacture.

Будівництво магазину є про 80 m2, є 5 робітників на вісім-head ембріоні машини моделі SWF / E-IN908-45, 2 auxiliary workers for cleaning and threading.

Shop для застосування мілкої машини для друку на знімних місцях, що розташовані на першій floor і є 150 m2. . Shop operates 6 operadors on equipment для автоматичного і manual drawing of drawings для products.

Дерев'яні будинки для зберігання finished products - про 370 m2, 5 storekeepers є робочі. Warehouse for storing the canvas - про 576 m2., 1 storekeeper and 1 loader work.

Company employs 110 людей. В додаток до організації персоналу, як добре, як персонал персоналу і технічного персоналу, вони є дизайнерами, майстрами, shop managers, бухгалтерський персонал, індивідуальний відділ, функціонування охорони здоров'я, сервісне обслуговування, і сервісне обслуговування персоналу.

Industrial premises є equipped with heating, inflow і exhaust ventilation і conditiation, світяться в згоді з санітарними norms and ergonomic requirements.